MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 5293276
nr 529 3276
Byrå
Björkrotsfanér, längd: 95, djup: 54, höjd: 113 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 9 juni 2008
kl 16:52:46
100 kr
150 kr
1.000 kr
300 kr
500 kr
700 kr
1.000 kr